Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Litoměřice

Mobilní rozhlas

Vážení občané

Se začátkem týdne Vám přinášíme stručný přehled událostí v Litoměřicích v nadcházejících dnech.
Příjemný týden Vám přeje,

Vaše město Litoměřice

Přednáška k 40. výročí městské památkové rezervace

Zavítejte v úterý 12. prosince od 17 hodin do hradu na popularizačně naučnou přednášku spojenou s výstavou ke 40. výročí vyhlášení Městské památkové rezervace.

Omezení provozu hlavní pokladny MěÚ

Z provozních důvodů došlo k dočasnému omezení doby otevření hlavní pokladny v Pekařské ulici. Úterky a čtvrtky bude pokladna pro veřejnost uzavřena. V těchto dnech je možno platby provést v kanceláři č. 311 místních poplatků na Mírovém náměstí.

Sportovec roku

Slavnostní vyhlášení ankety o nejúspěšnějšího sportovce roku a sportovní kolektiv Litoměřicka za rok 2018 proběhne ve čtvrtek 14. února od 18 hodin v hradu.

Beseda v knihovně

Navštivte dnes od 17 hodin v knihovně besedu s Pavlem Chmátalem o zdraví a cestování s názvem Léčivá síla Amazonie.

Přeplav svůj La Manche

Čtvrtek 14. února, od 12 hodin, Plavecký bazén Litoměřice

Přijďte si zaplavat a zúčastnit se akce „Přeplav svůj La Manche“. Možnost zapojit se a společnými silami pokořit kanál La Manche mají senioři ještě 28. února od 12 hodin.

Co hrají v divadle?

Divadlo K. H. Máchy pro Vás připravilo několik zajímavých akcí, například hru 8 let bez talentu či koncert učitelů ZUŠ. Celý seznam akcí najdete na stránkách Divadla K. H. Máchy.

Nemocnice omezila návštěvy

Z důvodu zvýšeného výskytu akutních respiračních onemocnění a epidemiologické situace v regionu stále trvá dočasné omezení návštěv na lůžkových odděleních litoměřické nemocnice.

Doprava v Litoměřicích

Od 5. prosince pokračuje rekonstrukce části ulice Vavřinecké, přičemž bude uzavřena část okolo železářství, tj. od křižovatky s ul. Dlouhá ke křižovatce s ul. Kapucínská. Průjezd na Kapucínské nám. bude umožněn od ul. Mezibraní (tj. dopravní obsluze).

Autobusová doprava na Litoměřicku

Dopravní společnost Ústeckého kraje, p.o. doplnila některé spoje, které musely být dříve odřeknuty z důvodu nedostatečného personálního zajištění. Aktuální informace naleznete na webových stránkách dopravy Ústeckého kraje.


Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.