Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Litoměřice

Mobilní rozhlas

Vážení občané

Začátek února nám v Litoměřicích přináší několik zajímavých událostí. Zasíláme jejich výběr pro nadcházející dny. V tomto týdnu také očekávejte ve svých poštovních schránkách Radniční zpravodaj. K vyzvednutí bude i v infocentru na Mírovém náměstí.
Příjemný týden přeje,

Vaše město Litoměřice

Veřejné jednání zastupitelstva

Čtvrtek 7. února, od 16 hodin v hradu

Zveme Vás na jednání Zastupitelstva města Litoměřice konané 7. února od 16 hodin v Kulturním a konferenčním centru. Pro podrobnosti o programu veřejného zasedání klikněte na odkaz níže.

Burza škol

Dnes 4. února, od 15 do 17 hodin, hrad

Rozhodujete se, na kterou základní školu nastoupí Váš budoucí prvňáček? S rozhodováním pomůže ,,Burza škol".

Co hrají v divadle?

Divadlo K. H. Máchy pro Vás připravilo několik zajímavých představení, například Čarodějky v kuchyni či hru Jak bylo, když nebylo. Celý seznam akcí najdete na stránkách Divadla K. H. Máchy.

Děti a zvířata Litoměřice

Od 7. do 9. února, od 9 hodin, výstaviště
Psi, kočky, okrasné ptactvo, králíci, morčata a mnoho dalších zvířat je od čtvrtka do soboty k vidění na výstavišti Zahrady Čech. Připraven je bohatý doprovodný program a soutěže pro děti.

Seniorská obálka

Město Litoměřice nabízí službu pro samostatně žijící seniory. Kompletní sadu Seniorské obálky lze získat již nyní v bezbarierové kanceláři MěÚ či na infocentru na Mírovém náměstí. Více o projektu, který může zachránit život, se dočtete zde.

Masopust v Litoměřicích

Sobota 9. února, od 13 hodin na Mírovém náměstí
Od 13 hodin propukne na Mírovém náměstí pravé masopustní veselí. Nebude chybět průvod v maskách, zabíjačkové hody a dobrá muzika k poslechu i k tanci. Od 11 hodin si můžete vyrobit masku ve výtvarné dílně v divadle.

Bavte se s knihovnou

Knihovna K. H. Máchy Vás zve na několik besed. Například o tom, jak se dá cestovat na koloběžce, či na besedu s českou humanitární pracovnicí a novinářkou Petrou Procházkovou. Celý seznam akcí najdete na stránkách Knihovny K. H. Máchy.

Doprava v Litoměřicích

Od 5. prosince pokračuje rekonstrukce části ulice Vavřinecké, přičemž bude uzavřena část okolo železářství, tj. od křižovatky s ul. Dlouhá ke křižovatce s ul. Kapucínská. Průjezd na Kapucínské nám. bude umožněn od ul. Mezibraní (tj. dopravní obsluze).

Více informací

18. výročí Hospice sv. Štěpána

Hospic sv. Štěpána pomáhá již 18 let. Zavítejte v sobotu 9. února od 16 hodin na společnou bohoslužbu do kaple sv. Štěpána v hospicu.

Přeplav svůj La Manche

Čtvrtek 7. února, od 12 hodin, Plavecký bazén Litoměřice

Přijďte si zaplavat a zúčastnit se akce „Přeplav svůj La Manche“. Možnost zapojit se a společnými silami pokořit kanál La Manche mají senioři dále 14. a 28. února od 12 hodin.

Výběrové šetření v domácnostech

Český statistický úřad organizuje do 26. května na celém území České republiky výběrové šetření pod názvem Životní podmínky 2019. Smyslem zjišťování je získávat dlouhodobě srovnatelné údaje o sociální a ekonomické situaci obyvatel. Náhodně vybrané domácnosti navštíví speciálně vyškolení tazatelé, kteří se budou prokazovat průkazem tazatele a příslušným pověřením, které je ve spojení s občanským průkazem opravňují k provedení šetření, popř. průkazem zaměstnance ČSÚ.

Více informací
Novinky systému na FB
Nastavení vašeho profilu
Zlepšeme Česko

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.